fbpx

Careers

Are you looking to join a self-development-driven team to make an impact in the world of smart technology? Feel free to drop us your CV and shortly describe your motivation for joining Bercman.

Eesti juhtiv IoT ja autonoomsete süsteemide arendaja Krakul otsib oma kasvavasse meeskonda nutikat

ELEKTROONIKAINSENERI

kelle töö on tihedalt seotud autonoomsete süsteemide ja asjade interneti projektidega. Oled osa meie meeskonnast, kes vastutab automatiseeritud süsteemide lahenduste arendamise ja integreerimise eest meie klientide toodetesse.

SINU PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

MEIE OOTUSED SULLE:

MIKS LIITUDA KRAKULIGA?

Tundub nagu Sinu järgmine väljakutse? Kandideerimiseks ootame Sinu motivatsioonikirja koos ülevaatega varasematest tegemistest aadressile karin@jarvet.com

Lisainfot elektroonikainseneri töö või konkursi tingimuste kohta küsi telefonil 504 8703 või karin@jarvet.com

Krakul otsib oma meeskonda proaktiivset ja julget

MÜÜGIJUHTI

Sinu peamiseks tööülesandeks on aktiivne uute klientide leidmine ennekõike välisturgudelt, aga ka Eestist. Tegeled turuanalüüsi, kontaktide loomise, klientide leidmise ja olemasolevate koostöösuhete arendamisega välisturgudel. Sa esindad ettevõtet messidel ja valdkonnaüritustel. Sa töötad tihedalt koos juhtkonna ja turundusega ning vajadusel tiimijuhtide ja projektijuhiga saavutamaks seatud eesmärke.

See töö sobib Sulle, kui Sul on varasem B2B müügitöökogemus, julgus suhelda ja kiire õppimis- ning kohanemisvõime. Ootame ladusat suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, sihikindlust ning huvi rahvusvahelise IoT valdkonna vastu. Tööks on vajalik väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.  Kasuks tuleb varasem kogemus mehaanika-, tarkvara- ja riistvara tootearendusest või inseneeria valdkonna toodete/teenuste müügist.

Anname Sulle müügiks innovaatilised konkurentsivõimelised tooted ja teenused, tööks vajalikud vahendid ning selged eesmärgid, et saaksid viia ellu oma tegevusplaani. Koolitame Sind toodete ja teenuse osas, integreerime Sind oma nooruslikku meeskonda ning pakume rahvusvahelist eneseteostust.

Miks liituda Krakuliga?

Tundub nagu Sinu järgmine väljakutse? Saada motivatsioonikiri koos ülevaatega oma varasematest tegemistest aadressile marika.kurim@krakul.eu

Bercman
Technologies

Bercman Technologies AS
Reg. no. 14134425
VAT EE101977472
Riia 26, Tartu, 50405, Estonia
info@bercman.com